Digital Economy Catalog - unikalna baza e-kontrahentów

Oddajemy w Państwa ręce unikatowy katalog  firm i usług e-commerce oferowanych przez firmy zrzeszone w Izbie Gospodarki Elektronicznej „Digital Economy Catalog”.
Znajdą w nim Państwo firmy, których działalność nastawiona jest na pomoc i wsparcie w budowaniu oraz prowadzeniu biznesu on-line.

DEC1.jpg

„Digital Economy Catalog” stanowi nie tylko unikalną bazę firm pomocnych w prowadzeniu działalności handlu elektronicznego w tym transgranicznego. To przede wszystkim baza, skupiająca w jednym miejscu informacje na temat kontrahentów w tym liderów branży e-commerce. Katalog odzwierciedla polski rynek cyfrowy - zawiera opisy firm należących do Izby Gospodarki Elektronicznej. Są pośród nich: sprzedawcy detaliczni (B2C), platformy e-commerce (B2C, C2C, B2B), płatności on-line, usługi oraz rozwiązania IT dla e-commerce, e-usługi, treści cyfrowe, logistyka i dystrybucja.

Pobierz Katalog