31.07.2018

Nowy kierunek studiów we współpracy z e-Izbą na uczelni Collegium da Vinci w Poznaniu

e-Izba będzie jedynym niekomercyjnym parterem na poznańskiej uczelni Collegium da Vinci, odpowiedzialnym za przygotowanie programu merytorycznego nowej specjalizacji e-commerce na kierunku Marketing internetowy. 31 lipca 2018 r. został podpisany list intencyjny w tej sprawie.

Start kierunku planowany jest na rok akademicki 2019 – 2020. Studenci będą uczestniczyć w czterech blokach tematycznych tj:

1. podstawy e-commerce
  2. strategia sprzedaży online w ujęciu również transgranicznym i omnichannel;
  3. zarządzanie budżetem e-commerce
  4. instrumenty promocji e-commerce.

- To kolejna uczelnia wyższa, w której będziemy edukować młodych ludzi w zakresie handlu elektronicznego. Jest to zgodne z realizowaną od lat strategią Izby Gospodarki Elektronicznej - podkreśla Patrycja Sass-Staniszewska, prezes e-Izby.

LIST INTENCYJNY